Ғаламдық көшбасшылық МВА -2016 сынып алғаш рет Астанада.

2015-08-13 13:05:47

Әсемжан Кисбаева арқылы

29 Дьюк MBA студенті  Ғаламдық көшбасшылық бағдарламасы, Қазақстанға Астана қаласына сапармен келді елдегі олардың бірінші класс резидентурасы. Келесі елдер сыныпта ұсынылды: Бразилия, Канада, Үндістан, Ирландия, Италия, Мексика, Нидерланды, Пәкістан, Перу, Корея Республикасы, Ресей, Ұлыбритания, және АҚШ.

ааа

Дьюк MBA Ғаламдық көшбасшылық  бағдарламасы күндіз жұмыс жасайтын мамандарға 15 айлық әлемдік деңгейдегі МВАді бүкіл әлем бойынша 7 түрлі орындарда, соның ішінде Астанада табуға көмектесу үшін арналған.

Резидентураның бірінші күні Астананың айналасында саяхат жасалды, жаңадан ашылған Қазақстанның Ұлттық мұражайы мен Хазрет Сұлтан мешітіне кірді. 22 Маусымда Ғаламдық көшбасшылық  MBA сыныбы Назарбаев Университеті Жоғары бизнес мектебінде Қуандық Бишімбаев сөйлеу сессиясына қатысып, студенттермен түскі ас ішті.

ааааа

Назарбаев Университеті Атқарушы вице-президенті Мақсат Мамашев,  Ғаламдық көшбасшылық’13, GEMBA сыныбын қарсы алып, ұлттық  Бәйтерек холдингінің төрағасы Қуандық Бишімбаев таныстырды. Студенттер Бәйтерек холдингінің тарихы мен стратегиясы, Қазақстанның экономикасы, проблемалары мен  мүмкіндіктері жайлы құнды мәліметтер естіді.

Резидентураның соңғы күні, GEMBA сыныбы, ЖБМ көшбасшылар MBA қатысушылары мен түлектері мырза Ерболат Досаев, Ұлттық экономика министрі, арқасында әлемдік көшбасшы Keynoteке қосылуға тамаша мүмкіндік алды. Мырза Досаев әлеуметтік-экономикалық даму жағдайында Қазақстанда сақталған тұрақтылықты хабарлады, Үкіметтің белсенді шағын және орта бизнесті ынталандыратынын, экспорттаушыларды қолдайтынын және инвесторларды тартатынын атап өтті.

а

Соңында, ол Назарбаев Университеті мен Фукуа Бизнес мектебінің арасындағы ынтымақтастық пен серіктестіктің кеңеюін, екі мектептің арасындағы қарым-қатынастардың мақтан тұтатынын айтты. Ал жақында біз Ғаламдық көшбасшылар МВАдегі мүмкіндіктің куәсі боламыз.  Астана мен Назарбаев Университетіндегі   бір апта алуан компаниялар, салалар мен серіктестермен бірегей желі құруға тамаша мүмкіндік  болды. Бұл студенттер жаһандық құзыретін дамытуға көмектеседі,  нақты  әлемдік    тәжірибені  ұсынады.