Кілт сөз бойынша іздеу

Патрик Дюпарк

Декан

patrick.duparcq@nu.edu.kz

Патрик Дюпарк технологияларды жорамалдау, маркетинг және технологияларды іске асыруда жиырма жылдық тәжірибесі бар танымал IT стратег және технологиялық визионер болып табыладыҒылыми-зерттеу жобаларымен, өнімдік стратегиямен және технологиялық стратегиялармен жұмыс істей отырып, ол «жаңа толқынды жорамалдауда және жоспарлауда» қызмет туралы тізімге ие болғанПрофессор Дюпарктың ағымдағы қызметі технологияларды жорамалдауды, бизнеске арналған, атап айтқанда сандық және жаһандық маркетингтегі бағдарламалық қосымшалар мен стратегиялардың құрылымын қамтамасыз етуді қамтидыСоңғы 20 жыл ішінде, доктор Дюпарктың технологиялар мен маркетинг бойынша тәжірибесі компанияларға Интернетке шығуға және сандық стратегияларды дамытуға көмектесті; ол Еуропадағы біршама озық бизнес мектептеріне халықаралық нарықта өз орнын табуға және өсуге жәрдемдескен. Ол федералдық, аймақтық және жергілікті билік органдарына консультациялар да беріп келді2008 жылғы «Интернет маркетингтің қаһармандары» кітабында (Майкл Миллер, Wiley жарияланымдары), д-р Дюпарк интернет-маркетингтің ең табысты 25 ұстазының бірі ретінде таңдалды.

401ecb9e4751be33d6d9df4fd55cdbc7

Венката Суббан Субраманян

Деканның ғылыми зерттеу бойынша орынбасары

subban.venkat@nu.edu.kz

Венката Суббан Субраманян Назарбаев Университеті Жоғары бизнес мектебінде стратегия жөніндегі доцент және деканның ғылыми зерттеу бойынша орынбасары болып табылады. Ол бұрын Гонконг Университетінде және Влерик бизнес мектебінде (Бельгия) сабақ берген. Левендегі Католик Университетінің (Бельгия) Стратегия және халықаралық менеджмент саласындағы зерттеушісі, Франциядағы INSEAD ұйымында қаржы мен стратегия мәселелері жөніндегі зерттеушісі болды. Ол менеджмент саласындағы философия докторы (PhD) дәрежесін Брюссель Дербес Университетінің Солвэй бизнес мектебінде (Бельгия) алған. Оның стратегия және халықаралық бизнес, жаңа нарықтарда бәсекелестік саласындағы еңбектері үздік академиялық журналдар мен бизнес басылымдарда басылып шыққан. Сондай-ақ ол Еуропа мен Азияда стартап-жобалары бойынша кеңес береді.