Кілт сөз бойынша іздеу

Түсушілерге арналған шаралар

25 Наурыз

Live Q&A Chat with NUGSB Admissions

Онлайн сұрақ-жауап сессиясына қосылып, оқуға түсу туралы сұрақтарығызды бізге қойыңыздар

18 Ақпан
2021

“Қаржы ғылымдары магистрі” бағдарламасының академиялық директорымен кездесу

Сіздерді 18 ақпан күні сағат 18.00-де Назарбаев Университеті Жоғары бизнес мектебінің “Қаржы ғылымдары магистрі” бағдарламасының академиялық директоры Марек Йохецпен өтетін ақпараттық онлайн-сессияға шақырамыз.

Академиялық іс-шаралар

24 Тамыз

Зерттеу шеңберінде деректерді талдау

Назарбаев Университетінің Жоғары бизнес мектебі сізді доктор Атану Ракшитiн тегін вебинарына шақырады.

09 Ақпан
2021

Business Talk and Coffee: "Келіссөз жүргізу: сиқыры бар ма?”

Назарбаев Университетінің Жоғары бизнес мектебі сізді доктор Онажомо Акемудың тегін вебинарына шақырады.

Зерттеу семинарлары

24 Қараша

Исследовательский семинар: Anticipating Acquirers

Высшая школа бизнеса Назарбаев Университета приглашает вас на исследовательский семинар

17 Қараша
2021

Исследовательский семинар: Automated Information Sharing and Supplying Multinationals: Evidence from Firm‐To‐Firm Data

Семинарлар

08-11 Желтоқсан

Басқарушыларға арналған қаржы есептілігі

Бұл курс қаржылық есептілік, қаржылық есептерді талдау және компаниялардың капитал құрылымына қатысты негізгі тақырыптарды қамтиды.

07-10 Желтоқсан

Стратегиялық маркетинг

Мықты маркетингтік стратегия табысты арттыру керек