Кілт сөз бойынша іздеу

"Қаржы бойынша ғылым магистрі" және "МВА" күндізгі бағдарламасына арналған бағдарлау аптасы 2021 жылдың 30 тамызында басталып, 3 қыркүйекте аяқталады.

ЖАНАЛЫҚТАРҒА ОРАЛУ

Назарбаев Университетінің Жоғары Бизнес Мектебі (НУ ЖБМ) жаңа студенттерді өз қоғамдастығында қарсы алуға және жаңа форматта бағдарлау аптасын өткізу үшін төменде келтірілген күндерді белгілеуге қуанышты:

Оффлайн бағдарлау апталығы кезінде студенттер өздерінің топтастарымен танысып, оқытушылармен әңгімелесіп, кампустың өмірі туралы біліп, академиялық мәселелер бойынша қажетті кеңестер ала алады. Оффлайн іс-шара Тимбилдинг кезіндегі қызықты уақытты, алдын ала Бухгалтерлік есеп және Бизнес математика, Excel және тағы басқа ақпараттық сессияларды қамтиды. Сонымен қатар, студенттерді өмірінің келесі кезеңіне – Жоғары бизнес мектебінде жаңа білім алу үшін қызықты саяхатқа дайындайтын бірқатар қызықты онлайн кездесулер, сессиялар мен презентациялар жоспарланған.

Негізгі байланыстар
MSF бағдарламасының жетекшісі Мират Акшалов mirat.akshalov@nu.edu.kz