Кілт сөз бойынша іздеу

31 мамыр күні НУЖБМ профессоры, доктор Дорон Израэли "Қазақстан қор биржасы" АҚ (KASE) Директорлар кеңесіне тәуелсіз директоры ретінде сайланды.

ЖАНАЛЫҚТАРҒА ОРАЛУ

31 мамыр күні Назарбаев Университеті Жоғары бизнес мектебінің қауымдастырылған профессоры, доктор Дорон Израэли (PhD, Stanford University) "Қазақстан қор биржасы" АҚ (KASE) Директорлар кеңесіне тәуелсіз директоры ретінде сайланды.

Доктор Израили капитал нарықтарын эмпириялық зерттеу саласындағы сарапшы ретінде кеңінен танымал. Өз зерттеулерінде ол капитал нарықтарының жұмыс жағдайлары мен адам түсінуінің шектеулері баға тиімділігі мен корпоративтік инвестициялық саясатқа қалай әсер ететінін зерттейді. Оның жуырдағы жұмысы фирманың корпоративтік әлеуметтік жауапкершілігінің (КӘЖ) қызметі инвесторлардың сеніміне ие екендігін көрсетеді. Доктор Израили өз саласындағы жетекші академиялық журналдарда жарияланды. Ол сондай-ақ үздік оқытушы ретінде көптеген марапаттарға ие болды. Назарбаев Университетіндегі өзінің өте танымал курстарында ол Қазақстандағы жетекші компанияларды бүкіл әлемдегі ұқсас брендтермен жиі салыстырады.

Доктор Израэлиді Қазақстан Республикасы Ұлттық банкінің басшылығы Тәуелсіз директор лауазымына ұсынды. KASE акционерлерінің жалпы жиналысы 2021 жылғы 31 мамырда дауыс берді.

Доктор Израэлиді құттықтаймыз!