Назарбаев Университеті Жоғары бизнес мектебінің қабырғасында өтетін ШОБ топ-менеджментін оқыту бағдарламасының кезекті кезеңі

2017-06-01 15:22:53

Назарбаев Университеті Жоғары бизнес мектебінің қабырғасында «Бизнес жол картасы 2020» мемлекеттік бағдарламасы аясында шағын және орта бизнестің топ-менеджментін оқыту бағдарламасының кезекті кезеңі бастау алды.

IMG_3597

Бұл Ұлттық экономика министрлігімен қаржыландырылған бағдарлама НУ БЖМ Duke Corporate Education серіктестікте жүргізіледі. 2011 жылдан бастап бұл жағдарлама бойынша 2000 астам адам оқыды.

Бағдарлама оқытушылар Роберт Розенфельд және Морвен Маклин үш күн бойы тыңдаушыларды табысты бизнес құрудың жаңа модельдерін енгізу,  қолданыстағы мекемемен тиімді басқару дағдылары дамыту, сонымен қатар стратегиялық және тактикалық бизнес-міндеттерді шешуге оқытады.