НУ Бизнес мектебінде халықаралық байланыстар реттелуде

2017-10-31 11:30:14

Есте қаларлығы, Фукуа бизнес мектебінің әлемде бір ғана серіктесі бар, нақты айтқанда Назарбаев Университеті Бизнес жоғары мектебі, онымен жақында серіктестік туралы келісім 2021-жылға дейін ұзартылды. Қазіргі уақытта екі білім беру мекемесінің синергиясы жаңа деңгейге шықты, егер бұрын олардың арасында қоғамдастық болса, ал қазір толық құқықтық серіктестік орнады.

Назарбаев Университеті Бизнес жоғары мектебінің атқарушы директоры Асель Увалиева осы серіктестіктің мақсаты ретінде Қазақстанда студент пен оқытушы бір тілде сөйлесе алатындай, ал олардың басты мақсаты білім және тәжірибемен өзара алмасу болатын ерікті батыс білім беру атмосферасын құру. Бұл Қазақстан үшін жаңа әдіс, себебі мұнда оқытушы студенттен бір бас артық тұратыны тарихи қалыптасқан, алайда заманауи білім беру әдістері мұндай амалды қарастырмайды. Және Назарбаев Университетінің бизнес мектебі ізашар болып табылады және бұрыш басында профессор мен студенттің үйлесімді қарым-қатынасы тұратын жүйені құруға тырысуда.

Мақаланың толық нұсқасын forbes.kz сайтында оқи аласыз.