НУ ЖБМ-де жұмыс істеу

Академиялық лауазымдар

Әкімшілік лауазымдар

Білікті мамандар қатарына қосыл!

IMG_5209

Астанада орналасқан Назарбаев Университеті әлемдегі бірқатар жетекші университетердің қолдауымен құрылған, жаңа батысеуропалық ағылшын тіліндегі мекеме болып табылады, қолдау көрсеткен университетер: Кембридж университеті, Дьюк университеті, Сингапурдың Ұлттық университеті, Лондонның университеттік колледжі, Пенсильвания университеті және Питтсбург университеті, сондай-ақ Мэдисондағы Висконсин университеті. Университет әлемдік деңгейдегі зерттеу университетіне айналуға және Қазақстан мен Орталық Азияда білімнің жоғары сапасын қамтамасыз етуге ұмтылуда.

Бизнес жоғары мектебі халықаралық деңгейдегі үздік бизнес-мктептердің бірі болып есептелетін Дьюк Университеті жанындағы Фукуа мектебімен ынтымақтасады. Фукуа юизнес мектебі сондай-ақ НУ БЖМ профессорлық-оқытушылық құрамын қабылдауға, оқытушылық және зерттеу қызметінде тәдімгерлік етуге/қолдау көрсетуге белсенді қатысады.

Қазақстанның жаңа бас қаласы Астананы National Geographic «батыл, өте ауқымды және керемет тартымды» деп, Guardian үнжариясы «сәулеттің футуристік шекарасы» деп сипаттады, «болашақтың қаласы» Астана ЭКСПО-2017 халықаралық көрмесі өтетін орын ретінде таңдалды. Табиғи ресурстарға бай Қазақстан жиырма жыл бұрын Кеңес Одағынан бөлініп, тәуелсіздігін алғаннан кейін керемет экономикалық өсуден өтті. Дүниежүзілік банк те Қазақстанды тікелей шетелдік инвестициялар үшін әлемдегі ең үздік 20 жерлердің бірі деп бағалады. Қазақстанның жаңа бас қаласы Астананы National Geographic «батыл, өте ауқымды және керемет тартымды» деп, Guardian үнжариясы «сәулеттің футуристік шекарасы» деп сипаттады. “Болашақтың қаласы” Астана ЭКСПО-2017 халықаралық көрмесі өтетін орын ретінде таңдалды.

Contact Us

Nazarbayev University Graduate School of Business Kabanbay Batyr Ave, 53 Astana, Republic of Kazakhstan, 010000

Last News

2018 жылдың 2 тамыз күні доктор Яхиа Абдул Рахманның «RF (Riba Free Islamic) Banking Американдық тәжірибесі» семинарына келіңіз.
Табысты компаниялардың құпияларын профессор Чет Боруки және профессор Джижиан Чуй баяндады.
2018 жылдың 19 мамыр күні Назарбаев Университетінің Бизнес Жоғары мектебінде Халықаралық Консультативті Кеңестің (ХКК) кезекті мәжілісі өтті.

In the Press

Өз бизнесін дамытуға ниет білдірушілер үшін Назарбаев Университеті Бизнес жоғары мектебінде сегіз жыл бойы қатарынан кәсіпкерлер үшін тегін «Бизнестің жол картасы - 2020» «Шағын және орта бизнестің топ-менеджментін оқыту» бағдарламасы іске асырылуда.
Бұл сұраққа Назарбаев Университеті Бизнес жоғары мектебінің «Қаржы ғылымдары магистрі» бағдарламасының академиялық директоры, қауымдастырылған профессор Марек Йохец сұхбат барысында жауап берді.
Назарбаев Университеті Бизнес жоғары мектебінің профессоры Чет Боруки қабылдау комиссиясына әсер қалдыру үшін түйіндемені қалай толтыру керек, сұхбат барысында өзіңді қалай ұстау керек және өтініш берген кезде нені жасамау керек екендігі туралы үміткерлерге кеңестер береді. Қабылдау комиссиясына әсер қалдыру үшін түйіндемеге қандай ақпаратты енгізу қажет?

Last News

Upcoming Events

Операциялық менеджмент мекемені басқарудың маңызды аспектілерінің бірі болып табылады. Операциялық менеджменттің құралдары мен тұжырымдамалары экономиканың түрлі секторларындағы бизнес-процестердің барлық түрлеріне қатысты қолдана алады.
Назарбаев Университеті Бизнес жоғары мектебі «BUSINESS TALK & COFFEE» тегін семинарларының топтамасын өткізеді. Сізге біздің оқытушыларымызды тыңдауға, олармен бір шыныаяқ кофе ішіп отырып сөйлесуге, сондай-ақ бизнестің әртүрлі салаларындағы басқа бизнес-кәсіпкерлермен танысуға және тілдесуге мүмкіндік беріледі.
FTMBA және Executive MBA бағдарламаларының барлық түлектері 2018 жылдың 19 мамыр күні Назарбаев Университетінің Бизнес жоғары мектебінде өтетін «Түлектердің кездесуі - 2018» атты керемет оқиғаға шақырылады.