НУ ЖБМ-де жұмыс істеу

Білікті мамандар қатарына қосыл!

Contact Us

Nazarbayev University Graduate School of Business Kabanbay Batyr Ave, 53 Astana, Republic of Kazakhstan, 010000

Last News

Ұлттық банкінің төрағасы Данияр Акашев Назарбаев Университеті Жоғары бизнес мектебінде бірлескен бағдарламаның ашылуында сөз сөйледі.
2017 жыл 22-24 тамыз аралығында Назарбаев Университеті Бизнес жоғары мектебінде профессор Младлен Радужковичтің жетекшілігімен «Жобалық менеджменттің тәжірибедегі стратегиясы» тақырыбында үш күндік семинар өтті.
2017 жылдың 23-25 тамызы аралығында Назарбаев Университеті Бизнес жоғары мектебінде ERG компаниясының инноваторлары форумының жеңімпаздары үшін үш күндік «Таулы металлургия кешенінде инновациялық жобаларды басқару» тренингі өтті.
22-24 тамыз, 2017 Тренинг “Практикадағы жобаларды басқару стратегиясы” 21-ғасырдың жобалық менеджементі: Қазіргі уақытта бір уақытты бірнеше жобаны жүзеге асыратын бірде бір ұйым немесе қауымдастық жоқ шығар, сондықтан біз ХХІ-ғасырды «жобалар ғасыры» деп айта аламыз. Бұл басынан бастап жобаларға бағытталған секторларда ғана емес, адам қызметінің барлық секторлары мен аспектілерінде орын алған, сондықтан да олардың барлығы «жобаларды […]