НУ ЖБМ-де жұмыс істеу

Білікті мамандар қатарына қосыл!

Contact Us

Nazarbayev University Graduate School of Business Kabanbay Batyr Ave, 53 Astana, Republic of Kazakhstan, 010000

Last News

Назарбаев Университетінің Бизнес жоғары мектебі халықаралық байланыстарды нығайтады, оның бөлігі – Дъюк Университетінің белгілі американдық Фукуа бизнес мектебімен тығыз серіктестік болды.
14 қараша күні Назарбаев Университетінің бизнес мектебінде CEO GE Digital және General Electric (GE) сандық технологиялар бойынша бас директор Билл Ру сөз сөйледі.
НУ БЖМ студенттері студенттерді өнеркәсіптің түрлі салаларымен және мансаптық өрлеудің түрлі мүмкіндіктерін таныстыруға бағытталған 1-мансап апталығына қатысты.
Студенттерді қабылдау бойынша сарапшылар Аннели Рихтер, Дъюк Университетінің Фукуа бизнес мектебі деканының ассистенті және Назарбаев Университеті Бизнес жоғары мектебінің аға менеджері Анель Стамбекова қалай бизнес мектептің студенті болуға болатыны туралы айтып береді.