Өнімділік үшін Кайдзэн - Судзуки Хадзиме семинары

2019-01-11 16:13:30

2019 жылы 18 қаңтарда Назарбаев Университетінің Жоғары бизнес мектебі Сізді Судзуки Хадзименің “Өнімділік үшін Кайдзэн” атты тегін семинарына қатысуға шақырады. Судзуки мырза (сонымен қатар Dr. Practicе ретінде танымал) өндірістік менеджерлер үшін практикалық Кайдзеннің авторы болып табылады. Бұл кітап атақты Кайдзэннің жалғасы болып табылады: Жапонияның бәсекелестік жетістігінің кілті-Кайдзэн гуру деп есептейтін Масааки Имаи. Хадзиме Судзуки бүкіл әлем бойынша семинарлар мен консалтингтік жобалардың қатысушыларымен өз әдістерімен және тәжірибесімен бөліседі.

Талқылау тақырыптары:

• Кіріспе (Өнімділік-2020)
  • Жапонияның дамуы
  • Практикалық КАЙДЗЭН мен Масааки Имаи КАЙДЗЭН арасындағы айырмашылық
  • Практикалық КАЙДЗЭН туралы толығырақ
  • Жапонияда еңбек өнімділігін арттыру тәжірибесі көптеген елдерге берілді
  • КАЙДЗЭН Имаи кітабы
  • Өнімділікті кешенді арттыру (IPI)
  • Өнімділікке арналған практикалық КАЙДЗЭН
  • Практикалық КАЙДЗЭН сертификатын алу сызбасы

Шеберлік класы – тегін

Өтетін күні мен уақыты: 2018 жыл 18 қантар 17.00 – 18.30 сағат уақыты аралығында

Өтетін орны: Назарбаев Университетінің Бизнес жоғары мектебі, С3 блогы, 3016 аудитория

Жүргізілетін тілі: Ағылшын

Спикер

suzuki

Судзуки Хадзиме

Жапон Халықаралық ынтымақтастық агенттігінің сарапшысы (JICA), кәсіби инженер, Жапон өнімділік орталығының кеңесшісі (JPC), Азиялық өнімділік ұйымының сарапшысы (APO). Жетекші жапон компанияларында инженер-технолог, Жапонияда еңбек өнімділігін арттыру бойынша дипломдалған инженер. 1961 жылы Жапония, Токио технологиялық институтын бітірді. 1971 жылы АҚШ, Мичиган университетінің ғылым магистрі дәрежесін алды.

1984 жылдан бастап JICA сарапшысы болып жұмыс істейді. Сингапур, Таиланд және Коста-Рикадағы өнімділікті дамыту жобасы бойынша; Шри-Ланкадағы тоқыма жобасы бойынша, Мексикадағы технологиялық орталықтың жобасы бойынша, Өзбекстандағы, Вьетнамдағы және басқа елдердегі басқа да жобалар бойынша сарапшы. Малайзиялық кәсіби колледждердің директорларын Кайдзэн техникасына оқыту. Таиланд, Индонезия, Венгрия, Қытай, Гонконг, Бангладеш, Иран, Малайзия, Қазақстан және Өзбекстанда жапон және жергілікті компанияларды оқыту. Fuji Iron & Steel Corp-те инженер-технолог, аға менеджер, сондай-ақ Nippon Steel, сондай-ақ басқа металлургиялық компанияларда өндірісті жоспарлау және бақылау бойынша техникалық кеңесші болып жұмыс істеді.

2015-2018 жылдары сарапшы “Даму” Қорымен бірлесіп және “ҚИДИ” АҚ қолдауымен Қазақстан кәсіпорындарында Кайдзэн консалтингтік жобаларында жұмыс істеді. Судзуки мырза “Стройкласс” ҚК ЖШС, “Сайман корпорациясы” ЖШС, “Банур-НС” ЖШС, “Хлебозавод Каравай” ЖШС және т.б. тиімділігін арттыруға ықпал етті. Судзуки мырза Айкидода 6 дан дәрежесіне ие. Оны бірнеше рет жергілікті айкидо клубтарының студенттеріне өз шеберлігін көрсету үшін шақырды. Оның ұраны-позитивті ойлау және ешқашан берілмеу.

Тіркелу