Өзгерістерді қалай басқару керек? НУБЖМ семинары.

2017-06-01 16:24:23

2017 жылы 5-7 сәуір күні Назарбаев Университетінің Жоғары бизнес мектебінде «Өзгерістерді басқару» тақырыбына семинар өтті, оған Самрұқ-Қазына, АрселлорМиттал Теміртау, Қазақстандық қор биржасы, Кепілді тұрмыстық құрылыс қоры, Степ Ойтулс, Батыс Транзит, Урихтау Оперейтинг, University Medical Center, Республикалық физика-математикалық мектеп, Шлюмберже, Норт Каспиан Оперейтинг Компани секілді компаниялардан 21 адам, сонымен қатар Назарбаев Университетінің қызметкерлері қатысты.

MMAS1182

Семинар қатысушылары өз компанияларындағы түрлі басқару деңгейлеріндегі адамдар болды. Компаниялардың бірінші басшылары да, құрылымдық бөлімше басшылары да, орта буын менеджерлері де қатысты.

MMAS1239

Барлық қатысушылар үш күн бойы семинарға белсенді қатысты, лектордың мәлімдеген құралдарын тәжірибеде пайдаланды, семинар аяқталған соң қатысушыларға сертификаттар ұсынылды.

MMAS1133