Қазақстанның Іскери әйелдерінің қауымдастығы мен Назарбаев Университеті Бизнес мектебінің бірлескен отырысы.

2017-06-01 15:32:58

2017 жылы 12 сәуір күні Назарбаев Университеті Бизнес жоғары мектебінде (НУБЖМ) Астана қаласы бойынша Қазақстанның Іскери әйелдері қауымдастығының және НУ БЖМ арасында бірлескен отырыс өтті. Отырыс тақырыбы: «Заманауи кәсіпкерлікті дамыту құралы ретінде бизнес-білім». Отырыс барысында ҚІӘҚ мүшелері үшін дәреже мен қысқа мерзімді семинарларды тағайындаумен НУ БЖМ бағдарламаларының презентациясы өтті, сонымен қатар НУ БЖМ қауымдастырылған профессоры Дмитрий Ханиннің «Ойлаудың қақпандары мен ауытқушылықтары және олардың бизнесте қалай ауыздықтау керек» тақырыбына мастер-класс өткізілді.

a98bc7fb-8f92-4da1-8074-f00376e0c473-original

Отырыста бизнестің түрлі салаларынан өз уақыттарын отбасы мен бизнес арасында тиімді үлестіре алатын 35 әсем әйел қатысты.