ҚР Ұлттық банкі НУ БЖМ кадрларды дайындауды бастайды

2017-10-31 10:47:39

Хабар24 телеарнасы Назарбаев Университеті Бизнес жоғары мектебінде Қаржы бойынша ғылым магистрі жаңа бағдарламасының ашылуы туралы бейне репортаж түсірді.

akishev5

Халықаралық ЖОО-ның Бизнес жоғары мектебінің негізінде елдің Ұлттық банкімен бірлескен жоба бастамаланды. 14 ай оқуға есептелген «Қаржы бойынша ғылым магистрі» бағдарламасы бүкіл әлемнен 100-ден артық адамды қызықтырды. Және тек үштен бірі ғана жаңа бағдарлама студенті бола алды. Олардың барлығы, Ұлттық банкінің төрағасы Данияр Акишевтың айтуынша, мұқият таңдаудан өтті.  Ұлттық банкінің басшысы атап өткендей, Бағдарлама өзгешелігі тек елдің қаржылық реттеушісі ғана емес, Қазақстанның қаржылық секторының барлық сұраныстарының талаптарын ескерумен құрылды.

Толығырақ сілтеме бойынша оқыңыз.